Alobal místo natáček

Tak jsem včera vyzkoušela namotat vlasy místo na natáčky na alobal a jak mi to šlo?

Na jednu „natáčku“ mi stačil jeden proužek alobalu cca 30 cm x 4 cm, přeloženécho na půl ( 15 cm x 4 cm ) a pak ještě přeloženého na šířku ( 15 cm x 2 cm).

Na něj jsem pak namotala vlasy a na konci (tedy u kořínků) jsem dva trčící konce alobalu do sebe zamáčkla. To je největší výhoda celého alobalu, že s ním umí pracovat každý, víme, co od něj můžeme čekat a to je velmi dobré. Jediná nevýhoda je ta, že vlasy musíte zamotat do alobalu pečlivě, obvykle jsou na natáčkách háčky, nebo suché zipy, do kterých vlasy zachytíte a ony tam drží samy, ale to na alobalu není a tak se vám možná první dvě, tři natáčky poprvé rozmotají, než přijdete na ten nejlepší způsob uchycení. Hotový stočenec můžete ještě zafixovat gumičkou, zvlášť máte-li hodně dlouhé vlasy.

Celkový výsledek byl dobrý, vlasy se celkem dobře prosušují, při fénování má horký vzduch poměrně dobrý přístup k vlasům a tak není nutné mít natáčky na hlavě příliš dlouho (pokud máte alobal na prosušených vlasech).

Vlny vypadaly hezky, u konečků byly vlny s menším průměrem a vypadalo to proto přirozeně.

Takže pokud zkoušíte rády nové způsoby natáčení vlasů, tohle určitě nevynechte, finančně je to za hubičku, a času na tom strávíte minimum.

Předchozí příspěvek
Následující příspěvek
Napsat komentář

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: